Форум Киевского планетария
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Враження про планетарій...

Участников: 3

Перейти вниз

Враження про планетарій... Empty Враження про планетарій...

Сообщение автор yuravk Пн Дек 12, 2011 8:15 pm

Вибачте за правду, але її теж треба помічати і враховувати, щоб змінюватися на краще...
Так от, свіженькі враження про планетарій.
Каси, продаж квитків і телефони...
СОВОК!!! По іншому не скажеш. По телефону дізнатися про ціни, наявність місць - проблема. Забронювати квитки - неможливо. Купити в касі квитки на інший день (наперед) - неможливо (на момент моєї спроби на днях). Купити квиток перед сеансом - малоймовірно (розкуплюють). Треба приїздити за кілька годин лише для того, щоб купити квиток. Ціни! на сайті і по телефону інформація неточна, правду можна дізнатися лише в касі. Ціни не маленьки (прямо скажемо). За перегляд 20 хвилинного фільму треба платити від 30 (в будні), до 80 грн. (маскимум точно не пам*ятаю, так як брали "дешевші" по 50... окрім перших трьох рядів - там завжди 20). Причому знижок для дітей немає (наприклад у мене 7-річний син).
Каси всього дві, причому в одній продають лише на фільми, в другій - на програмні сеанси. Є ще 3 термінала, в яких також можна купити (якщо є) квтитки. Працюють без видачі здачі (тому треба точну суму мати на руках).
Буфет - не користувалися, а тільки глянули... У когось є сумніви? Дорого і таке собі... Як і продаж сувенірів (ну це для Києва загально відома хвороба - в таких закладах, як Цирк, тощо в середині краще не купувати - переплата суттєва).
Сам фільм, зал...
Враження двоякі. Звичайно, оригінально. Але якість не вражає (навіть мій 7-річний син відмітив, що картинка не така, як у ролику про фільм, який він дивився на ноуті)! Як і сам фільм - що короткий, що хаотичний по змісту... Ряди вузьковаті і не дуже зручні сидіння (в таких закладах треба дивитися напівлежачи, а ці стільці не для цього...).
Я НЕ вражений... Хоча побачити щось подібне звичайно хотілося б... Але в такий планетарій більше не тягне... нажаль...

yuravk
Новичок
Новичок

Сообщения : 1
Дата регистрации : 2011-12-12

Вернуться к началу Перейти вниз

Враження про планетарій... Empty Re: Враження про планетарій...

Сообщение автор quimitiria Пт Янв 13, 2012 6:13 am

Приєднуюсь. Взагалі-то все наче більш-менш, але висидіти годину на таких незручних кріслах дуже важко. Невже неможна було продумати сидіння відповідно до перегляду на куполі планетарія?

quimitiria
Новичок
Новичок

Сообщения : 1
Дата регистрации : 2012-01-13

Вернуться к началу Перейти вниз

Враження про планетарій... Empty Re: Враження про планетарій...

Сообщение автор Borkia Пн Янв 23, 2012 7:49 pm

Дякуємо за відгуки. Реконструкція та реорганізація ще триває.
Зміна стільців є у планах, але нажаль її неможливо було провести без зупинки рооту планетарію.
Borkia
Borkia
Я здесь живу
Я здесь живу

Сообщения : 57
Дата регистрации : 2008-10-22
Откуда : из Киевского Планетария

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения